Jezdecká škola pro děti i dospělé

 

Rodiče od dětí,které milují zvířátka ! Připravily jsme pro Vás nábor dětí do jezdecké školy,který probíhá právě teď.Pokud Vás naše nabídka zaujme,budeme se těšit na Vaše děti,že se u nás přiučí jízdě a péči o koně.

Jezdecká škola

Jezdecká škola je vhodná pro začínající i pokročilé jezdce.Věk pro členství  je od 3 let.Povinné vybavení pro dítě i dospělého je jezdecká přilba.Doporučené vybavení je bezpečnostní vesta a jezdecké chapsy. Naše škola je zaměřená na jezdectví a chovatelství koní.

Jezdecká škola je na objednávku a probíhá v úterý a pátek,případně o víkendu.Je potřeba se předem telefonicky objednat na určitou hodinu.Žák,který chodí pravidelně si může rezervovat stále stejný termín a nemusí se objednávat.

Cena ze lekci v jezdecké škole je 300,-

Ponyškolička

Ponyškolička je určená dětem od 3 do 6 let (starší děti individuálně po dohodě). Její náplní bude vytváření vztahu s poníky a jejich čištění, postupně se děti naučí nasadit ohlávku, uzdečku, sedlo a ostatní postroje. Také se naučí koníky vodit a samozřejmě přijde na výuku základů jízdy na koni - cvičení, hry, základní sed na koni a vycházky. Chybět nebude ani krok po krůčku výuka teorie formou hry a seznámení se se základním pečováním o koníky ve stáji a ostatní aktivity.

Děti budou celou dobu pod individuálním vedením licentovaných jezdců.

 

 
s dětma na závodech
 
 
 
Děti a další zvířátka ....