Jezdecká škola‚ponyškolička

 

Rodiče od dětí,které milují zvířátka ! Připravily jsme pro Vás nábor dětí do jezdecké školy,který probíhá právě teď.Pokud Vás naše nabídka zaujme,budeme se těšit na Vaše děti,že se u nás přiučí jízdě a péči o koně.

Jezdecká škola

Jezdecká škola je vhodná pro začínající i pokročilé jezdce.Povinné vybavení pro dítě  je jezdecká přilba.Doporučené vybavení je bezpečnostní vesta a jezdecké chapsy. Naše škola je zaměřená na jezdectví a chovatelství koní.

Jezdecká škola je na objednávku a probíhá v úterý,středu a pátek.Je potřeba se předem telefonicky objednat na určitou hodinu.Žák,který chodí pravidelně si může rezervovat stále stejný termín a nemusí se objednávat,tuhle variantu zvažte důkladně,vyplatí se jen tomu,kdo bude chodit pravidelně.Pokud bude lekce zrušena z důvodu nepřízně počasí,domluvíme se na jiném náhradním termínu.Pokud bude dítě nemocné,je třeba doložit lékařské potvrzení a opět domluvíme náhradní termín.V ostatních případech,lekce propadá.Pokud dítě přestane chodit na koně,platba je nevratná.

Cena ze lekci v jezdecké škole a ponyškoličce je 500,- 
Platí se předem na měsíc.
 
Platbu můžete provést hotově nebo převodem na účet 131374002/5500.
 

Ponyškolička

Ponyškolička je určená dětem od 3 do 6 let nebo úplným začátečníkům (starší děti individuálně po dohodě). Její náplní bude vytváření vztahu s poníky a jejich čištění, postupně se děti naučí nasadit ohlávku. Také se naučí koníky vodit a samozřejmě přijde na výuku základů jízdy na koni - cvičení, hry, základní sed na koni a vycházky. Chybět nebude ani krok po krůčku výuka teorie formou hry a seznámení se se základním pečováním o koníky ve stáji a ostatní aktivity.S dětmi se chodí na procházku kolem rybníka a instruktor jim ponyho vede.Učí se sedět na koni,držet otěže,vnímat jeho pohyb a zároveň tak posilují svaly,které budou potřebovat k následné výuce.Až budou schopny sami řídit koně,přechází se na výuku na jízdárně.Platba viz výše.